11. 12. 2017

Jsem zpátky! (Doufám...)

  Poslední článek na tomhle blogu vyšel naposledy v květnu, měsíci, kdy se mi podařilo odmaturovat. Od té doby jsem si mnohokrát sedla k počítači a snažila se něco napsat, ale upřímně řečeno jsem nebyla schopná vyplodit nic pořádného - ne že by nebyl čas, ale rozhodně nebyla chuť. Taky jsem zrovna moc nečetla. Upřímně jsem taky mnohokrát přemýšlela, že blog úplně zruším, k čemuž naštěstí nedošlo. 

 Co se vlastně od té doby stalo? Jednak se mi podařilo úspěšně odmaturovat, dostat se na vysokou a dokonce i nastoupit ke studiu. Zkouškové mě čeká v lednu (ideální čas se vrátit k blogu, že). Taky jsem dokončila svou letošní čtecí výzvu na GoodReads. Na letošek jsem si předsevzala přečíst jenom 42 knížek a v současnosti jich mám přečtených 44. 

 Co mě ale přivedlo zpátky k blogu? Zjistila jsem, že mě psaní o knihách chybí. A to hlavně u těch dobrých knih - a že se jich za tenhle rok sešlo. (No dobře, zatím jich je v "top 2017" jen devět, což je zatím nejmíň za celou dobu, co mám GoodReads, ale i tak.) Nejsem si úplně jistá, jestli zachovám dosavadní podobu blogu, pravděpodobně se trošku změní co se týče obsahu, ale o knihách určitě budu psát nadále. Protože jsem začala víc chodit do kina, určitě budu psát i trochu o filmech, které jsem viděla. Uvidíme.


Trinity

5 komentářů:

 1. Vítej zpět :D
  Já bych bez psaní nevydržela :) I když teď tedy přispívám méně no :D
  Koukám, že čteš Temný les. Já nedávno dočetla Problém tří těles :)

  OdpovědětVymazat
 2. Vítej zpět! Co studuješ? ^^
  Těším se na články, ať budou jakékoliv, knižní i neknižní. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Chyběla jsi mi, andílku. Tak jen víc číst a míň surfovat!

  OdpovědětVymazat